Biba Bo Sonjo Appartement
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες Παιδική πισίνα |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Ο σταθμός λεωφορείων Kaya Ternura απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το Biba Bo Sonjo Appartement Βίλλεμσταντ 74 τ.μ.
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Museo di Tambu Shon Cola που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Το διαμέρισμα έχει θέα στον κήπο και διαθέτει μπαλκόνι και σαλόνι. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Για την εξυπηρέτησή σας, το Biba Bo Sonjo Appartement διαθέτει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Sacha en Alex4755 χλμ.
- Hofi Granville4556 χλμ.
- Club de Leglo3973 χλμ.
- Cas Grandi4057 χλμ.
- WannaBike4563 χλμ.
- Duikcentrum van de Ven4969 χλμ.
- Caracasbay3886 χλμ.
- WannaBike Curacao4550 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Κουρακάο18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Ξαπλώστρα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Μεταφορά προς και από αεροδρόμιο (δωρεάν)
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
- Παιδική πισίνα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Biba Bo Sonjo Appartement;
Η τιμή κράτησης στο το Biba Bo Sonjo Appartement αποτελεί 55$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Biba Bo Sonjo Appartement;
Το το Biba Bo Sonjo Appartement παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Κουρακάο από το το Biba Bo Sonjo Appartement;
Ανάμεσα στο ΔιεθΝές Κουρακάο και το το Biba Bo Sonjo Appartement είναι 20 χλμ. απόσταση.